Hakkımızda / Boyacı Ara

Geçici iş olarak düşündüğümüz boya badana işi, bizde gittikçe bir tutkuya dönüştü. En önemlisi de, duvarlarını boyadığımız müşterilerimizin verdikleri olumlu tepkileri görmek, bizleri çok mutlu hissettirdi.

Seneler geçtikçe kazandığımız deneyim, İstanbul boyacı ustası denildiğinde bizi ilk akla gelenler arasına sokmayı başardı. Böylece, 2020’de Boyacı Ara şirketini kurduk. Ev veya işyerinizin boyanmasının sizler için çok da eğlenceli olmadığının farkındayız. Bu nedenle, boyama işini kesintisiz bitirmeyi sağlayan bir sistem geliştirdik.

Renklerin insan hayatını nasıl etkilediğinin farkındayız. Biz de fikirlerinize ve renklere göre hareket ediyoruz. Restoran, otel, ofis ya da evinizin ihtiyacı olan boya rengini seçmenize yardımcı olabiliriz. Boya badana ve tadilat hizmetlerimiz ve sihirli dokunuşlar ile yaşam alanlarınıza estetik bir hava katacağımızdan şüpheniz olmasın.

2020

Kuruluş Yılımız

1000

+

Mutlu Müşteri

Hizmetlerimiz

Evinizin taze bir renge mi ihtiyacı var? Yeni bir kat boyanın odalarınızda neler yapabileceğini bir hayal edin! İster bir oda, isterse tüm dairenizi boyatmak istiyor olun, çalışmaya hazırız. İşte, İstanbullulara verdiğimiz profesyonel hizmetler:

  • 7/24 müşteri desteği ve ücretsiz keşif

  • Harika rengi bulabilmeniz için ücretsiz renk danışmanlığı

  • İç ve dış cephe boya badana

  • Duvar ve alçıpan asma tavan tamiri

  • Ahşap, demir ve çelik kapı boyama

  • Duvar kağıdı kaplama ve sökme

  • Projenize özel çözümler

Kaç Yıllık Hizmet
3 Yıllık
Kaç yıllık İş Tecrübesi
5 Yıllık
Boya Kalitesi
% 100
Kaç Marka Boya Var
4 Marka

Misyonumuz

Her zaman doğru olanı doğru bir şekilde yap. Bunun ekibimiz için anlamı; şartlar ne olursa olsun, daima ahlaki olduğuna inandığımız şeyi yapacağımıza ve kalitemizden asla ödün vermeyeceğimizdir. Misyonumuz, tüm müşterilerimize boya badana sektöründeki en kaliteli işçiliği güvenilirlikle birlikte sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, boyama hizmetlerinde ilk tercih edilen olmaktır. Metropol kent İstanbul’u renklerle aydınlatmak için tutku, bütünlük ve ekip çalışmasına önem veriyoruz. Harika işler çıkararak müşterilerimizin mutlu olması, çalışanlarımızın ailelerine iyi bakabilmeleri ve firmamızın konumunu ve kurumsallığını koruyabilmesi için gerekli.

Değerlerimiz

Dürüstlük, güvenilirlik, tutku ve deneyim bizi öncü firma yapan en önemli değerlerimizdir. İşimizin her aşamasında dürüstlüğe değer veriyoruz. Boya ustalarımız, kullanacakları malzemelerden tutun da alçı, sıva, badana ve tadilat gibi tüm işleri sizi bilgilendirerek yapmaktadırlar.